1000 днів війни – 1000 днів незламності
1000 днів як в Україні триває повномасштабна війна, яку розв’язала росія. 1000 днів ворог вбиває українців, знищує українські міста та українську ідентичність, руйнує підприємства і енергетику. З 24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилось назавжди.
Лише завдяки професійним діям українських атомників, які до 1 лютого 2024 року перебували на станції і виконували свою роботу під прицілами автоматів, вдалось уникнути катастрофи не лише для України, а й для усього континенту.
Ворог не зупинився на ЗАЕС і пішов на захоплення Південноукраїнської АЕС, але українські герої на межі Південного Бугу, всього за 25 км від станції, дали відсіч рашистам та відкинули їх за кордони регіону.
Сьогодні наші атомники гідно тримають не лише енергетичний, а й військовий фронт. Понад 800 працівників Енергоатома вступили до лав Збройних Сил України. Активно підтримує наших військових в тилу і колектив Компанії.
1000 днів війни – це не тільки жахіття війни. Це 1000 днів стійкості, єдності та звитяги українського народу. Гідний внесок у протистоянні ворогу – професіоналізм і мужність колективу Енергоатома. Наші атомники залишаються на передовій енергетичного фронту, забезпечуючи стабільність країни та її майбутнє.
Кожен день наближає Україну до Перемоги. Тому необхідно пам’ятати, що підтримка військових та тих, хто постраждав у війні – надзвичайно важлива.
Світло обов'язково переможе темряву!
Х
Джерело - https://t.me/energoatom_ua/20118
На завтра ціна електроенергії періоду BASE становитиме 3 606,07 грн/МВт
Внутрішній вигляд корпусу ядерного реактора, облицьованого нержавіючою сталлю, в майстернях Framatome в Ле-Крезо (Франція).
Сонячна та атомна енергетика мають зовсім різні підходи до виробництва електроенергії. Але чи є між ними щось спільне?
Ми пам’ятаємо. Ми сильні. Ми єдині.
Україна планує запровадити навчальні програми з кліматично нейтральних технологій в енергетиці – Микола Колісник на Rebuild Ukraine 2024
Ситуація в енергосистемі на 2️⃣ 3️⃣ листопада: енергетики відновили живлення для майже 50 тисяч споживачів
Запорізька АЕС знову живиться від двох ліній електропередачі